Alex

ALEX - multikomplexní test téměř pro 300 alergenů

Alex je multikomplexní metoda pro stanovení specifických IgE, tj. alergických reakcí pro téměř 300 druhů potravin, pylů, roztočů, plísní, kvasinek, srsti zvířat apod. Vypátráme tzv. zkřížené reakce, které mohu mít hodně negativní následky pro Vaše zdraví.

Typické alergické symptomy:

Váš benefit

Jako klient dostanete komplexní přístup, a to z jednoho odběru umožňujícího pochopit také tzv. zkřížené reakce a hodnocení rizika potravinových alergenů. Na základě přesných identifikačních molekulárních údajů vám vytvoříme dietní opatření na míru. Některé potravinové alergeny jsou totiž nebezpečnější než jiné a při vhodné tepelné úpravě mohu být některé potraviny více tolerovány. 

Pro koho je testování vhodné

Pro pacienty, kteří již mají zjištěnou nějakou alergickou reakci, ale v rámci počtu alergenů se jedná o tzv. startovací alergen – 1 až 2 identifikované alergeny od lékaře. Tyhle startovací alergeny postupně mohu vyvolat celou řadu jiných alergenů, a to vlivem zkřížené reaktivity.

Nejvíce obsáhlý test tzv.  Multi-komplexní diagnostická metoda. Alergen specifická imunoterapie umožňuje cílenou léčbu, protože cílíme na zdroj a příčiny Vašich obtíží.

Objednejte se na test již dnes

Využijte našeho online formuláře a objednejte se na test snadno, rychle a z pohodlí domova.